Hakkımızda

Alisveriş Reyonu; Onlarca yıllık gerek sanat gerekse ticari tecrübesiyle bir araya gelmiş ortaklığın sonucu sanal pazar platformu olarak ortaya çıkmıştır.

Geleneksel ürünleri direk üreticiden tüketiciye sunan Sanal Pazar ağı oluşturmayı amaçlayan şirket, yeni kurulmuş olmasına rağmen geçmişten günümüze bir köprü olmayı hedeflemiştir.

Sanata ve sanatçıya önem veren siz müşterilerimizin kullanımına açılmış olan alisverisreyonu.com kolay ve güvenli bir sistem olarak karşınızda.

Alışverişiniz bol olsun.

 

 

VİZYONUMUZ

Kuruluş olarak öncelikli amacımız her geçen gün artan bir hızla büyüyen e-ticaret sektörüne ne yazık ki aynı hızla yok olmaya yüz tutmuş gerek geleneksel gerekse günümüz sanatlarını ve sanatkârlarını kazandırmak. Fabrikasyon, seri üretim doğaya zararlı ürünler yerine daha nadide, sanatsal doğal ürünleri e-ticaret pazarına kazandırarak ihtiyaç fazlası tüketimi düşürürken üretim ve tüketim kalitesini bir nebzede olsa artırabilmek. Böylelikle israfın ve doğaya verdiğimiz zararın elimizden geldiğince azaltılmasına fayda sağlamak. Her ne işle uğraşırsa uğraşsın el emeği ile üretim yapan sanatçı ve sanatkarlarımızın ürünlerine olan talebi arttırarak düzenli ve yüksek gelirler elde etmelerini sağlamak. Bu ürünlerin sürümünü arttırarak maliyetlerini en aza indirgemek suretiyle tüketicinin daha kaliteli ürünlere daha ucuza ulaşabilmesini sağlamak.

 

MİSYONUMUZ

Şirket olarak önceliğimiz üretici ve tüketicinin buluşacağı sanatsal, el yapımı, geleneksel ve organik içerikli ürünlerin satıldığı çevrim içi bir pazar kurmak. Üreten, üretmek isteyen kadınlar ve kadın kuruluşlarına, geleneksel ve günümüz el sanatlarını icra eden sanatkârlar ve sanat topluluklarına, çiftçilerimize, amatör mucitlere ve amatörce edebiyatı uğraş edinmiş kişilere ücretsiz e-ticaret mağazası ve danışmanlık hizmeti sağlayarak, çevrim içi bir Pazar yeri oluşturmak. Tüketicilerin talep ettikleri; organik, el işi, sanatsal ve diğer çevrim içi satış sitelerinde temin edemeyecekleri nadir bulunan ürünlerin hemen hemen tamamına ulaşmalarını ve güvenli bir şekilde satın almalarını sağlamak. 'Tam Güvenli Alışveriş Sistemi' ile üretici ve tüketici arasındaki alışveriş esnasında oluşabilecek sorunları tamamen ortadan kaldırmak. Lojistik destek firmaları ile anlaşmalar yaparak tedarikçilerin ürün gönderilerini ekonomik, güvenilir ve hızlı şekilde gerçekleştirmelerini sağlamak. Tüketicilerin de satın aldıkları ürünlerin tedarik aşamalarını çevrim içi olarak takip edebilecekleri bir sistem oluşturmak.